Top Banner

Düğün Davetiyesi Yeni Modeller

Düğün davetiyesi yeni modeller, birbirinden farklı tasarımlarla hazırlanmaktadır. Her sezon yeni modeller tasarlanmakta, düğün hazırlığı yapan çiftlerin beğenisine sunulmaktadır.

Düğün Davetiyesi Yeni Modeller


Düğün davetiyesi yeni modeller, birbirinden farklı tasarımlarla hazırlanmaktadır. Her sezon yeni modeller tasarlanmakta, düğün hazırlığı yapan çiftlerin beğenisine sunulmaktadır. Davetiye seçimi kuşkusuz düğün hazırlığında önemli bir aşamadır. En az gelinlik ve damatlık kadar önemli olan düğün davetiyesi seçiminin düzgün yapılması, davetliler üzerinde de olumlu bir etki yaratmaktadır. Çünkü çoğu davetlinin ilk gördüğü gelinlik ve damatlık değil davetiyedir. Bu nedenle mükemmel bir düğün yapılacaksa bu durumun davetiyeye de yansıtılması gereklidir. Günümüzde birbirinden farklı davetiye tasarımları vardır. Özellikle en son davetiye modelleri şık görüntüye sahiptir. Yeni modeller arasında yer alan metalik davetiyeler, parıltılı bir görünüme sahiptir. Fiyatı biraz yüksek olmakla birlikte özel bir davetiye türüdür.

Düğün davetiyesi yeni modeller arasında yer alan astarlı zarflar, bu yılın trendleri arasında yer almaktadır. Sade bir davetiyeye renkli bir astar kullanılarak farklı detaylar ortaya çıkarılabilmektedir. Çiçek davetiyeleri de öne çıkan tasarımlar arasında yer almaktadır. Güm, lavanta, ortanca çiçeği gibi klasik çizimlerin yanı sıra tropikal çiçeklere de yer verilen yeni davetiye modelleri, çiftler için farklı bir seçim oluşturmaktadır. Geometrik şekiller de yeni sezonda öne çıkan modeller arasındadır. Üçgen ve kare gibi geometrik şekillerle tasarlanan düğün davetiyeleri, modern bir görünüme sahiptir. Özellikle metalik davetiyelerle harmanlandığında ortaya son derece şık davetiye modelleri çıkmaktadır. Bu modellerin yanı sıra kaligrafi kullanılarak tasarlanan davetiye modelleri de vardır. Bu model, yıllardır yapılmaktadır ve her sene büyük beğeni kazanmaktadır.

Düğün davetiyesi yeni modeller, farklı materyallerle tasarlanmaktadır. Özellikle 2018 yılında kumaş, ahşap, deri ve kumaş gibi farklı malzemeler kullanılarak yapılan davetiyeler, kağıt davetiyelerin yerini almaya başlamıştır. İlginç tasarımlar isteyen çiftlerin tercihi olan bu davetiyelerin fiyatı kağıt davetiyelere göre biraz daha yüksektir. Bu nedenle düğün bütçesinin iyi hesaplanmasında yarar vardır. Ancak fark yaratmak isteyen çiftler için bu davetiyeler uygundur. Suluboya efektli düğün davetiyeleri de 2018’in trendleri arasındadır. Romantik bir davetiye isteyen çiftlerin tercihi olan suluboya efektli davetiye modelleri, şık tasarımları ile göz kamaştırmaktadır. Birbirinden şık yeni model düğün davetiyeleri arasından en uygun olanını seçmek için bu konuda kusursuz hizmet veren firmalar seçilmelidir.

 

Bir cevap yazın