Top Banner

Kına Magneti

Kına magnetleri arasında en çok tercih edilen modeller, kına eldivenli lavanta, kaftan modelli lavanta, kırmızı eldiven modelli lavanta, kırmızı elbise modelli lavanta, kokulu taş modelleri, pleksi ayna modelleri, taş modeller, fotoğraf çerçeveli karton m

Kına Magneti

Geleneklerimiz gereği, gerek sünnet düğünleri öncesinde, gerekse evlenme düğünlerinin öncesinde kına geceleri tertiplenmektedir. Günümüzde kına organizasyonu yapan birçok firmaya da rastlamak mümkün olmaktadır. Kına geceleri çoğu zamanlar sadece bayanlara özgü olarak yapılsa da, bazı zamanlarda da ailelerin kadın erkek ayırımı yapmadan düzenledikleri bu eğlenceler için de bir hatıra bırakılması ihtiyacı sebebi ile kına magneti üretimi yapılmaya başlanmıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda hatıra için hazırlanan birçok ürünün tasarım, üretim ve satışını gerçekleştiren firmamızdan alışveriş yapmak için tek yapmanız gereken web sitemizde bulunan ürünlerimizi incelemek olacaktır. Beğendiğiniz ürünler konusunda firmamız bünyesinde çalışan müşteri temsilcileri ile görüşme sağlayarak detaylı bilgi almanız mümkün olmaktadır. Fiyat bilgisi talep ettiğiniz ürün için ise sipariş geçeceğiniz ürün adedi önemli bir kıstastır. Kına gecelerine özel hazırlanan kına magnetleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Sarf malzemelerinin kaliteli olması sebebi ile firmamızdan verilen siparişleriniz ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizlik yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda hazırlanan ürünlerimiz en kısa süre içerisinde elinize ulaştırılmak üzere sağlık bir şekilde kargo yapılmaktadır.

En Çok Tercih Edilen Kına Magnetleri Nelerdir?

Kına magnetleri arasında en çok tercih edilen modeller, kına eldivenli lavanta, kaftan modelli lavanta, kırmızı eldiven modelli lavanta, kırmızı elbise modelli lavanta, kokulu taş modelleri, pleksi ayna modelleri, taş modeller, fotoğraf çerçeveli karton magnetlerdir. Bu modellerden bir tanesi için sipariş vermek istediğinizde magnet üzerine yazdırmak istediğiniz bilgileri vermeniz magnetlerin hatasız bir şekilde hazırlanması adına önem arz etmektedir. Magnetlerde bulunan mıknatısların sağlamlığı ileriki zamanlarda hatıra olarak verdiğiniz ürünlerin saklanma ömürlerinin uzunluğunu belirlemektedir. Bu sebeple firmamız kullandığı sarf malzemelerinde birinci sınıf kalitede mıknatıslı magnet malzemeleri kullanmaktadır. Magnet ürünlere ilave olarak lavanta ya da küçük kına paketleri eklenmesini talep eden müşterilerimiz için özel tasarımlı kına magnetleri de yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetinin önceliğimiz olması sebebi ile ürünlerimizi en iyi şekilde üretmenin gayesi içerisinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan yaptıkları alışverişlerde memnun ayrıldığında referanslarımız arasında yerlerini almaktadırlar. Bu sayede firma olarak daha geniş kitlelere hizmet verme imkânına sahip olmaktayız. 

Bir cevap yazın