Top Banner

Düğün Magneti

Sünnet düğünleri ve evlilik düğünlerinde ve nikâhlarda misafirlere dağıtılmak üzere firmamız tasarımlarından olan magnet çeşitlerimiz için firmamızı ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz. Düğün magnetleri konusunda uzman bir ekip ile çalışmalarını sürdüren

Düğün Magneti

Sünnet düğünleri ve evlilik düğünlerinde ve nikâhlarda misafirlere dağıtılmak üzere firmamız tasarımlarından olan magnet çeşitlerimiz için firmamızı ziyaret etmenizi tavsiye etmekteyiz. Düğün magnetleri konusunda uzman bir ekip ile çalışmalarını sürdüren firmamızda bulunan ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Çok fazla çeşidin olması müşterilerimizin tercih yapmalarını her ne kadar zorlaştırıyor olsa dahi, bu konuda satış sorumlusu arkadaşlarımız, magnet çeşitlerimiz hakkında detaylı bilgi vererek müşterilerin tercihlerini daha kolay yapmalarına olanak sunmaktadır. Son yılların en fazla tercih edilen magnetleri arasında taş malzemeden yapılanlar, kokulu taş malzemeden yapılanlar, ahşap malzemeden yapılanlar, pleksi ayna malzemeden yapılanlar ön plana çıkan modeller arasında yer almaktadır. Bu modeller özellikli malzemelerden üretiliyor olması sebebi ile düz malzemelerden üretilenlere göre daha yüksek fiyatlarda satışa sunulmaktadır. Basit diyebileceğimiz düğün magnetlerinden en çok tercih edilenler ise, çifterin isimlerinin ve nikâh tarihlerinin yer aldığı karikatür magnetler, figürlü magnetlerdir. Amaç müşterilerimizin mutlu günlerini sevdikleri ile paylaşmaları noktasında görsel olarak en iyi malzemelerden üretilmiş olan ürünlerimizi beğenilerinize sunmaktır.

Düğün Magnetlerinizi Siparişini En Kısa Sürede Teslim Etme Garantisi Vermekteyiz

Firmamızdan ürün siparişi veren müşterilerimizin sıklıkla sordukları soruların başında teslimatın hızlı yapılıp yapılmadığı gelmektedir. Bu sektörde merdiven altı şeklinde tabir edilen atölyelerde üretim yapan birçok firma bulunmaktadır. Malzeme kalitesinden bahsedilemeyecek kadar kötü malzemeler kullanılarak üretilen ürünlerin bir de teslimatı söylenilen zamanda yapılmadığında müşteriler mağdur durumda kalmaktadır. Oysaki firmamız düğün magneti siparişlerinizde kaliteli üretimin yanı sıra hızlı bir şekilde üretim gerçekleştirerek zamanında teslimat gerçekleştirmektedir. Teslimat günü konusunda siparişin alınması esnasında müşterilerimizle mutabık kalmaktayız. Bu mutabakat neticesinde de müşterilerimiz teslimat günü geldiğinde ürünlerini eksiksiz ve hatasız olarak teslim aldıktan sonra ödemelerini gerçekleştirmektedirler. Web sitemiz üzerinden yapılan online siparişlerde ise müşterimiz düğün magnet çeşidini seçerek özel bir talebi var ise firmamız ile iletişime geçmekte, ödemesini gerçekleştirmekte ve siparişler teslimat gününde kargo ile müşterilerimize sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Sahte hizmet ve kalitesiz ürün üretimi yapan firmalar sektörü lekelemektedir. Bu tarz firmaları fiyatlarındaki uygunluk sebebi ile tercih edenlerin, teslim aldıkları ürünlerden memnun kalmayıp tekrardan firma arayışına girdikleri acı bir gerçektir. Firmamız güven konusunda ödün vermeden kaliteli malzemelerden yapılmış ürünleri sizlerin hizmetine sunmaktadır. 

Bir yanıt yazın