Top Banner

Biz Kimiz

BİNLERCE ÇİFTİN MUTLULUĞUNA ORTAK OLDUK

Kizevinazevi.com davetiye siparişi alanında 15 yıldır hizmet veren firmamızın online ürün sitesidir. Hizmetlerini online ve mağaza üzerinden veren firmamız davetiye sektöründe Türkiye’nin en fazla model çeşitliliği ile hizmet vermektedir.

Hayatınızın en özel gününde davetiyenizin kusursuz olması bilinci ve sorumluluğu ile hareket eden firmamız müşteri memnuniyeti önceliği ile hareket etmektedir. 2000 yılından bu yana bizde, binlerce çiftimizin en özel gününde onların davetlerine çağrı yaptıkları davetiyeleri titizlik ile hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.

Bu süre zarfında bizlere sipariş veren binlerce çiftin mutluluğunu birlikte paylaştık.

Davetiye üretiminin aşamalarını kendi bünyesinde yapan firmamız, müşterilerimizin bizimle temasa geçtiği ilk andan, tasarım süreci ve baskı aşamalarına kadar titizlik ve tam bir koordinasyon ile çalışmaktadır. Müşterilerimizin sipariş süreçlerini mesai saatleri içinde en kısa sürede yanıtlayan firmamız baskı işlemlerini de 1-2 gün içinde tamamlamaktadır. Sipariş süreçlerinde müşterilerimizle karşılıklı yanlış anlaşılmaya mahal verebilecek tüm hususları göz ardı etmek için firmamız diyaloglarında öncelikle yazılı iletişimi tercih etmektedir.

Hayatınızın en özel gününde mutluluğunuza eşlik edebilmenin gururu ile ömrünüzün her gününün ilk günkü sıcaklık ve heyecan ile geçmesini temenni ediyoruz.

Siz hayal edin biz tasaralayalım,
Kizevinazevi.com

Bir cevap yazın