Top Banner

Düğün, Nişan ve Kına için Dini Davetiye Sözleri 2022

Davetiyeleriniz için dini içerikli ayet ve hadisli dini davetiye sözü arıyorsanız. Sizin için hazırladığımız Düğün, Nişan ve Kına için dini davetiye sözlerimizi sayfamızda görebilsiniz.

Resulullah ( S. A. A. ) şöyle buyurmuştur: “Bekârlarınızı evlendirin, zira bu işler Allah onların ahlakını güzelleştirir, rızıklarını arttırır ve
mürüvvetlerini çoğaltır.”

Biz; Hayatın zorluklarına karşı beraber göğüs germeye, İyi günde de kötü günde de ellerimizi sımsıkı kenetlemeye, Aynı lokmayı bölüşmeye aynı bardaktan su içmeye, Karar verdik. Allah’ın emrini, Peygamberimizin kavlini yerine getireceğimiz en özel günümüzde siz de mutluluğumuza ve yeni hayatımıza adım attığımız ana ortak olmak ister misiniz?

Allah’ın emrini, Peygamberimizin kavlini yerine getireceğimiz en özel günümüzde siz de mutluluğumuza ve yeni hayatımıza adım attığımız ana ortak olmak ister misiniz?

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.

Hazırlıkları uzun süren En güzel Aşk filmi Sonunda gösterime giriyor Bir Nişan Gecesi Birlikte izlemeye ne dersiniz ..

– BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM –
“Ey Rabbimiz Bizi yalnız sana boyun eğen Müslümanlar yap ve soyumuzdan sana boyun eğen bir ümmet yarat bizlere ibadet yerlerimizi göster, tevbemizi kabul buyur. Çünkü tevbeleri kabul eden ve merhametli olan ancak sensin” (Bakara 128)

Allah için evlenip, Allah için evlendiren Allah’ın dostluğunu kazanır. (Hadis-i Şerif)

Ey Rabbimiz!
İkimizide sana teslimiyete sabit kıl, ve soyumuzdan yalnız sana boyun eğen bir ümmet yetiştir. (Bakara 128)

Allah’ın emrine uyuyoruz,
Mutlu bir yuva kuruyoruz..
Allah’tan saadet diliyoruz,
Bu mutlu günümüze, sizleri de bekliyoruz…

Allah böyle buyurdu,
Herkes buna uydu evlilik sevgi yurdu,
Biz uymazsak olur mu?
Olur diyenler sağ olsun,
Bütün dostlar buyursun
Mutlu günümüze.

Aziz ve celil olan Allah nezdinde evlilikten daha sevimli ve değerli bir bina inşa edilmemiştir. (Hadisi Şerif)

Rabbim;Nasibimin gönlünü gönlüme, benim gönlümü onun gönlüne, ikimizin gönlünü de sana layık eyle! Duamızın ilk gününde siz değerli dostlarımızın da amin demesi temennisiyle;

Diyorlar ki, Tevhid ipi elimizde Nur Muhammed gönlümüzde Yüce Kuran dilimizde Yarın düğün vardır bizde, Düğünümüz ne şanlı Açılış Kuran’lı Davetlisi İmanlı Buyurun dostlar Bekleriz törenimize.

Allah ile bağladık özümüzü Peygambere verdik sözümüzü Mevlam ak eylesin yüzümüzü buyurun dostlar gelin beraber yapalım düğünümüzü…

Kuruyan topraklar yağmuru bekler, karanlık geceler sabahı bekler, seven söz verince bir ömür bekler, bu iki genç sizleri düğüne bekler.

Diğer Ayet ve Hadisli Dini Davetiye Sözleri için tıklayın

Bir yanıt yazın