Top Banner

Özel Tasarım Davetiye

Özel Tasarım Davetiye ile davetlerinizi günün anlam ve önemine, karakteristik yapınıza uygun bir hale getirebilirsiniz.

Davetiye, başta düğünler olmak üzere insanların hayatı boyunca sadece bir kez yaşayabileceği özel anılara ev sahipliği yapar. Bu sebepten dolayı çağırılacak kişiler için basılan davetiye de özel bir görselliğe sahip olmalıdır.Uzun senelerden beri devam eden geleneklerin günümüzde de yaşatılmasıyla davet için kullanılan bu tür özel tasarım baskılar, basit birer kağıt parçasından çok daha fazlası haline gelmiştir. Özellikle yakın çevrenize vereceğiniz düğün davetiyeniz duygusal anlamda da bir yer oluşturur. 
Özel tasarım davetiye ile kendi tarzınıza ve düğününüzü yapacağınız salonun konseptine uygun da tasarlayabilirsiniz. Özel tasarım davetiye hem size özel hem de bütçenize uygun.
Nikah davetiyesi, kına davetiyesi, nişan davetiyesi,düğün davetiyesi  ve özel organizasyonlar için kullanılan baskı ürünleri, gelişen dijital baskı teknolojileri ile daha fazla tasarım çeşitliliği sunuyor. Ayrıca kağıt kalitesi bile misafirlerin kendilerine ve organizasyona verilen önemi görmesi açısından oldukça önemlidir. İnternet ile davetiye seçimi çok basit bir iş haline gelmiş durumda. Matbaalar baskı öncesi hazırladığı tasarımları müşterinin mail adreslerine gönderiyor ve böylelikle seçimin kolay bir şekilde yapmasını sağlıyor.
Unutmayın davetiyeniz, sizin imajınızdır.
Özel Tasarım Davetiye modellerini görmek için www.kizevinazevi.com adresine bakabilirsiniz.

Bir cevap yazın