Top Banner

Retro Düğün Davetiyesi

Retro düğün davetiyesi tasarım, üretim ve satışı konusunda hizmet veren firmamızda bulunan modellerimize ulaşmak istediğiniz her an sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmeniz yeterli olmaktadır.

Retro Düğün Davetiyesi

Davetiye, özel günlerinizi sevdikleriniz ile paylaşma amacı içerisinde olduğunuzu ilan etmenize yarayan, genel olarak standart baskı sistemleri kullanılarak özel kâğıtlara basımı yapılan, üzerinde davet alanına ait olan açık adres, tarih, davet sahibi isim ve soy isimleri bulunan mektup niteliğinde olan belgedir. Retro düğün davetiyesi tasarım, üretim ve satışı konusunda hizmet veren firmamızda bulunan modellerimize ulaşmak istediğiniz her an sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmeniz yeterli olmaktadır. Sizleri eski yıllara götürmeyi amaçlayan bir davetiye modeli olan retro modelleri, geçmiş zamanın izlerini yansıttığı gibi günümüz modasına uygun bir şekilde tasarlanmaktadır. Bu modelde kullanılan renkler genel olarak pastel tonlarda olup, renk uyumunun birebir görülebildiği, çiçek desenleri ile tasarıma renk katıldığı ve zarf üzerine hasır ip ile hazırlanması ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Günümüzde yeni evlenecek çiftlerin en çok tercih ettiği modellerden biri olması sebebi ile üretim ve tasarım konusunda hiçbir sorun yaşanmamaktadır. Retro düğün davetiyesi modellerimizden satın almak istediğinizde, talep edilen adede bağlı olarak, ürünün zarflı ya da zarfsız bir şekilde olup olmamasına göre fiyatlarımız değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Davetiyeler Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Davetiye yaptırmak isteyen müşterilerimiz bir davetiyede olması gereken özellikler hakkında bilgi sahibi değil ise kendisine net bir bilgi aktarımı gerçekleştirilmektedir. Davetiyelerde olması gereken özelliklerin başında, kısa ifadelerin kullanılması, ifade dilinde yumuşak ve kibar olunması, daveti yapan kişinin isim, soy isim ve iletişim bilgilerinin yer alması, davet alanına ait adres ve tarih bilgilerinin yer alması, imla kurallarına dikkat edilmesi gelmektedir. Retro düğün davetiyesi satışı gerçekleştiren firmamız, özel olarak hazırlanmış, matbaalarımızda son teknoloji baskı makineleri kullanarak dilediğiniz model ve adette davetiye basımlarını gerçekleştirmektedir. Firmamızdan alacağınız ürün ve hizmetler konusunda herhangi bir sorun yaşamayacağınıza dair garanti vermekteyiz. Ürünlerimiz tamamı ile 1. Kalite malzemeden üretilmekte olup, firmamız üretim aşamasında konusunda uzman olan baskı personelleri ile çalışmaktadır. Tasarımı konusunda tarafımıza sunduğunuz bilgiler çerçevesinde en kaliteli hizmeti vermek adına sizleri de firmamızda görmekten büyük bir mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. 

Bir yanıt yazın