Top Banner

Kına Magneti Nedir?

Kına nedir ? Kına magneti nasıl olmalı ? Kına magneti seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? Kına magneti adeti neye göre belirlenir ? Kına magneti fiyatları nasıldır ? Kına magneti seçerken kaliteli ürünü nasıl anlarız ?

Düğün hazırlıklarımız içerisinde önemli organizasyonlardan biri de kına gecesidir. Kına gecesi sadece nikah yapacaklar için daha büyük önem taşır. Kına geceleri çoğu zaman düğünden daha hareketli ve eğlenceli geçer. Bunun sebebi kına gecesini genelde kadınların kendi aralarında yapmasıdır.
Kına gecelerine hazırlık düğün gününe olduğu gibi çok fazla zamanımızı alır. Eğlenceli ve zor bir hazırlık dönemi sizleri bekliyor.
Kına gecelerinde gelinin kına kıyafeti, çerez, kına hediyelikleri ve buun gibi bir çok kalem ve bunların nasıl olacağını planlamak oldukça zamanınızı alacaktır. Örneğin kırmızı bir kına elbisesi kırmızı bir kına konsepti demektir. Herşey bu renk üzerinde yoğunlaşır.
Gelelim kına hediyeliklerine, son yıllarda gelinlerimizin en çok tercih ettiği şey kalıcı olması açısından kına magnetidir. Kına magneti buzdolabı ve benzeri yüzeylere yapılabildiğinden kalıcı bir hediye olarak ilk sıralardayer alır. İsteğiniz doğrultusunda hazırlanan kına magnetlerinde gerek karikatür çizimi gerek sizin fotoğrafınız gerekse başka bir konsept tercih edilebilir.
Kına magneti son yıllarda en fazla kullanılan kına hediyesidir. Hepimizin evinde buzdolabına yapıltırılmış olan sevdiklerimizin kına magnetlerini görmekteyiz. Peki bu magnetlere nasıl ulaşabiliriz ?
Kızevinazevi.com yüzlerce kına magneti modeli ile bu ihtiyaca çözüm olmuştur. İster bizim modellerimizden birini seçerek, isterseniz kendi kafanızdaki tasarımı yaptırarak bu konuda güzel bir çözüme ulaşabilirsiniz.
Kızevinazevi.com olarak bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın