Top Banner

Kına Davetiyesi Nasıl Olmalı?

Kına davetiyesi nasıl olmalı ? Kına davetiyesi seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? Kına davetiyesi adeti neye göre belirlenir ? Kına davetiyesi fiyatları nasıldır ? Kına davetiyesinde kaliteli ürünü nasıl anlarız ?

Kizevinazevi.com‘dan tekrar merhaba. Bir makalede daha sizlerle birlikteyiz.
Düğün davetiyemizi beğendik, nikah şekerimizi beğendik, kına magnetimizi beğendik sıra geldi kına davetiyesinde.
Öncelikle kına davetiyesi nasıl olmalı konusunu inceleyelim. Kına davetiyesi genelde düğün davetiyesinden ayrı yapılır. Bazende düğün davetiyesinin içine kına gecesi tarih ve saat bilgileri eklenir. Eğer düğün davetiyenizde kına gecesi bilgileriniz yoksa ayrı bir davetiye yapmanız gerekmektedir. Kına davetiyeleri düğün davetiyesi kataloğunda az bir yer kaplar. Çok fazla modele ulaşamayabilirsiniz. Genelde renkleri kırmızı veya pemde ağırlıklıdır. Siz kendi konseptinize göre bunlardan birini veya başka bir renk kına davetiyesini tercih edebilirsiniz. Katalog haricinde kişiye özel bir ürün arıyorsanız örneğin istediğiniz tasarımda kitap ayrcaı şeklinde bir davetiye yaptırabilirsiniz. Albufirsati.com’un özel tasarım kına davetiyelerini kategori kısmından görebilirsiniz.
Kına davetiyesi adetini belirlerken herhangi bir sıkıntı yaşamamak için davetli sayınızdan %10 daha fazla yaptırmanızı öneririz.
Kına davetiyesi fiyatları çok farklı ve özel bir ürün aramıyorsanız düğün davetiyesi fiyatlarından daha azdır. Unutmayın aradığınız ürün ne kadar farklı ve hazırlanması zor ise fiyat o kadar artacaktır. Şunu da belirtmeden geçemeyeceğiz her pahalı davetiye kaliteli değildir. Kaliteli davetiyeyi ucuza bulmak için lütfen bizimle iletişime geçin.
Peki kaliteli ürünü nasıl anlarsınız. Bir çok firma kalitesiz ürünlerin fotoğraflarını profesyonel olarak çektirerek bir aldatmaca yaşamaktadır. Bu konuda ürünler hakkında daha önceki yorumları dikkate almanızı öneririz. Unutmayın ürünü sizden önce alanlar ne kadar memnun ise sizde o kadar memnun kalacaksınız.
Son olarak sizin kına geceniz olduğu için kına davetiyesi kesinlikle sizi yansıtmalı.

Bir cevap yazın