Vintage Davetiye

Vintage davetiye modelleri son yıllarda en çok beğenilen davetiye modellerimizdir. Katalog davetiyelerindeki klasik tasarımlardan sıkılanlar ve kendi tasarımını çiçekler veya detaylarla istenilen renklerde süslemek ve konsept tasarım yapmak isteten gelin ve damat adayları için çok iyi bir seçenektir.

Vintage davetiye kategorimizle artık sizde hayalinizdeki davetiyeye çok kolay ulaşabilirsiniz. Bu kategoride kendi isteğinize göre kişiye özel vintage davetiye tasarımı yaptırabilir veya bizim yayınladığımız vintage davetiyelerden birini seçebilirsiniz.


Örneğin bir yaz düğünü düşünüyorsanız yaz çiçekleriyle süslenmiş bir vintage davetiye, kış düğünü düşünüyorsanız kış temalarıyla süslenmiş bir vintage davetiye, bahar ayları için bahar detaylarıyla süslenmiş bir vintage davetiye yaptırabilirsiniz.


Vosvos temalı bir vintage davetiye mi düşünüyorsunuz? Evet doğru adrestesiniz. Çeşitli renklerde vosvos modellerden birini seçebilirsiniz.


Örneğin lavanta temalı bir düğün davetiyesi mi düşünüyorsunuz. Çeşitli modellerde lavanta davetiyelerden birini seçebilirsiniz.


Yani tamamen size göre hazırlanan vintage davetiye modelleri arasından bir tanesi mutlaka size göredir. Sizde düğün davetiyeniz farklı kılmak ve insanlara güzel bir sürpriz yapmak için vintage davetiye modellerimizden birini seçebilirsiniz.


Düğün davetiyesi seçmek vintage davetiye kategorisiyle hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Kizevinazevi.com’a eklenen renk paneli ile düğün davetiyesini renk ile de seçebilirsiniz. Örneği sarı renkli bir düğün davetiyesi arıyorsanız sarı kutucuğa tıklarsanız bütün sarı renkli davetiyeler karşınıza gelecektir. Kategori içinden istediğiniz renk düğün davetiyesini seçebilirsiniz.


Aklınızdan geçen davetiyeyi bulamadınız mı? Kız Evi Naz Evi olarak size uygun en iyi davetiyeyi belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Eşsiz tasarıma ve kolay kullanıma sahip kizevinazevi.com sizlerin önerileriyle hazırlanmış olup, Türkiye’de kullanımı ve ürün bulması en kolay sitelerden biridir. Her geçen gün sizin için yenilenmektedir.


Vintage davetiye kategorisinde Türkiye’nin en fazla çeşidine sahip sitemiz aynı zamanda vintage davetiye ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.


Sizde vintage davetiye kategorimize göz atın ve hayalinizdeki davetiye tasarımını yaptırın.

Siz hayal edin biz tasarlayalım,
Kizevinazevi.com

%38

Yukarı