Siyah Zemin Üzerine Işıklı Mavi Ağaç Temalı Rustik Düğün Davetiyesi (#6978)

Stok Durumu : Var

Siyah Zemin Üzerine Işıklı Mavi Ağaç Temalı Rustik Düğün Davetiyesi fiyatı 300 Adet Düğün Davetiyesi içindir. Türkiye için geçerli perakende satış fiyatıdır. Vintage Kişiye Özel davetiye seçiminizi yaptıktan sonra bizimle iletişime geçiniz. Davetiye bilgilerinize göre tasarımı hazırlayıp, onayınızdan sonra ürünü baskıya giriyoruz.
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Devamı...

279 TL 450 TL
%38 ind.

239 TL

200 adet
%38 ind.

279 TL

300 adet
%38 ind.

319 TL

400 adet
%38 ind.

359 TL

500 adet
%38 ind.

399 TL

600 adet
%38 ind.

439 TL

700 adet
%38 ind.

479 TL

800 adet
%38 ind.

519 TL

900 adet
%38 ind.

559 TL

1000 adet
Ürünü satın almak için Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. Geçerli ürün bilgilerini bildirerek (Siyah Zemin Üzerine Işıklı Mavi Ağaç Temalı Rustik Düğün Davetiyesi) müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.
Whatsapp : 0 (506) 488 91 42

Siyah Zemin Üzerine Işıklı Mavi Ağaç Temalı Rustik Düğün Davetiyesi fiyatı 300 Adet Düğün Davetiyesi içindir. Türkiye için geçerli perakende satış fiyatıdır.

Davetiye Zarfı: Özel Renkli Zarflı (İstenilen renk davetiye zarfı seçilebilir.)
Davetiye Ebatı: 18×13 cm
Davetiye İçeriği: Davetiye Baskısı, davetiye zarfı, isimliği ve ipi (İstenilen Renk davetiye zarfı ve isimlik seçilebilir.)
Baskı Türü: Çok Renkli Baskı
Davetiye Kağıdı: 350 Gr. Mat Kuşe Çift yön çok renkli baskı ve Mat selefon
Davetiye Hazırlanışı

 • Beğendiğiniz vintage davetiye modelini 0 506 488 91 42 no’lu telefonla whatsapp dan ulaşarak yollayabilirsiniz veya info@kizevinazevi.com adresine mail atabilirsiniz.
 • Temsilcimiz sizinle görüşüp beğendiğiniz modeli sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlayarak onay için tekrar size gönderecek. Sizin onayınızdan sonra ürün baskı süresi başlayacak.
 • Onayınızla birlikte davetiyeleriniz baskı işlemine alınır ve baskısı yapılıp size gönderilir.
 • Siyah Zemin Üzerine Işıklı Mavi Ağaç Temalı Rustik Düğün Davetiyesi kişiye özel tasarlanır isteğe göre renk, tasarım ve boyut değişebilir.
 • Siyah Zemin Üzerine Işıklı Mavi Ağaç Temalı Rustik Düğün Davetiyesi ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Firmamızdan doğacak problemler tarafımızdan en kısa zamanda çözüme ulaştırılır.

Nerede Kullanılır?

 • Düğün Davetiyesi
 • Kına Davetiyesi
 • Nikah Davetiyesi
 • Nişan Davetiyesi

Ek bilgiler

 • Davetiye fiyatları 300 Adet İçindir. 300 Adet üzeri fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.
 • Davetiye baskılarımız fiyata dahildir.
 • Davetiyelerimiz çift yön baskılıdır.
 • Bütün davetiyelerimizde zarf mevcuttur.
 • Davetli isimleri tarafınızca yazılır.

Not: Davetiyelere aksesuar takılması, davetiyelerin katlanması ve zarfın içerisine konulması müşteriye aittir.

Gerekli Bilgiler:

Düğün davetiyenizi kaç adet yaptıracağınızı belirlerken lütfen davetli sayınızı ve tuttuğunuz mekanın kapasitesini dikkate alınız. Örneğin 500 Kişilik bir salon tuttunuz çevrenize göre ortalama 300 – 400 arasında davetiye dağıtmanız gerekecektir. Her bir davetiye için 1.5 kişi gelecekmiş gibi hesap yapabilirsiniz.

Ekstra yemekli eğlence yapacaklar düğün davetiyelerinin yanına davetli sayısı kadar yemek kartı yaptırabilir. Bütün misafirlerini yemekli organizasyona çağıramayacak müşterilerimiz sadece çağıracaklarına bu kartları davetiyenin yanında verebilirler. Örneğin 200 kişilik yemekli bir organizasyon düşünüyorsunuz 200 Adet yemek kartı yaptırmanızda fayda var. Yemek kartının üzerine Lütfen katılım durumunuzu şu tarihe kadar aşağıdaki iletişim numaralarına bildiriniz diye not ekleyip gelecek veya gelmeyecek kişiler için daha iyi bir organizasyon yapabilirsiniz. Düğününüze veya nikahınıza davet ettiğiniz her

Düğün davetiyenizle Kına davetiyenizi aynı anda kullanacaksanız yani düğüne çağırdığınız her insanı kınayada çağıracaksanız düğün davetiyenize kına bilgilerinizi saat tarih vs de yazabilirsiniz. Kınaya davet edeceğiniz herkesi düğüne davet etmeyecekseniz kına içinde ayrı bir davetiye veya düğün davetiyenizin yanında kına kartı yaptırabilirsiniz.

En Çok Satanlar

Yukarı Destek ve sipariş için tıklayın.