Pırıl Davetiye Fiyatları

Paylaş

"Hayatınızın en anlamlı günü olan düğün töreninizde düğün davetiyeniz için düğün bütçenizden ne kadar ayırmanız gerektiğini biliyor musunuz? Bu konuda bir araştırma yapmadıysanız. Pırıl Davetiye fiyatları hakkında yaptığımız araştırma size oldukça faydalı olacak ve bir fikir sahibi olabileceksiniz!"


Pırıl Davetiye fazlaca tercih edilen davetiye kataloglarından biridir. Pırıl Davetiye modellerinin arasından sizde beğendiğiniz bir davetiyeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Pırıl Davetiye sizlere daha yeni daha trend ürünleri sunabilmek için modellerini her sene yenilemektedir.


Pırıl düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları, seçtiğiniz davetiyeye, kağıdının cinsine, adedine ve aksesuar çeşidine göre farklılık gösterecektir.


Yani ne kadar detaylı bir davetiye seçerseniz ödeyeceğiniz fiyat o kadar fazla olacaktır. Tabi pahalı bir davetiye seçmeniz kaliteli bir davetiye seçtiğiniz anlamına da gelmiyor. Öncelikle ürün özelliklerinden detayları ve kalitesini araştırmalısınız.


Örneğin Pırıl düğün davetiyesi fiyat aralığı klasik davetiye için 0.37 kuruş ile 2.5 TL arasında değişebilir. Yani siz 1.10TL lik bir davetiyeden 200 adet almak isterseniz ayırmanız gereken bütçe 220 TL olacaktır. Bir çok firma bunun için sizden artı baskı parası da isteyecektir bu fiyat 240TL - 250TL aralığına kadar çıkabilecektir.


Unutmamanız gereken bir konu ise davetiye adedi arttıkça birim fiyatı düşecektir. Artık davetiye bütçenizi ayırdığınıza göre, bundan sonraki adım olan davetiye göndermenin inceliklerini öğrenmelisiniz.


Pırıl Davetiye fiyatlarını ve özelliklerini internet sitemizden inceleyebilirsiniz.


Düğün davetiyesi kategorilerinde Pırıl Davetiye en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.


Sizde düğün davetiyesi için Pırıl Davetiye katagorimize göz atın uygun fiyatları bulun ve hayalinizdeki davetiye tasarımını yaptırın.


Siz hayal edin biz tasarlayalım,


Kizevinazevi.com olarak mutluluklar dileriz.

En Çok Satanlar

Yukarı