Orkide VIP Davetiye Fiyatları

Paylaş

"Hayatınızın en anlamlı günü olan düğün töreninizde düğün davetiyeniz için düğün bütçenizden ne kadar ayırmanız gerektiğini biliyor musunuz? Bu konuda bir araştırma yapmadıysanız. Orkide VIP Davetiye fiyatları hakkında yaptığımız araştırma size oldukça faydalı olacak ve bir fikir sahibi olabileceksiniz!"


Orkide VIP Davetiye fazlaca tercih edilen davetiye kataloglarından biridir. Orkide VIP Davetiye modellerinin arasından sizde beğendiğiniz bir davetiyeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Orkide VIP Davetiye sizlere daha yeni daha trend ürünleri sunabilmek için modellerini her sene yenilemektedir.


Orkide düğün davetiyesi modelleri ve fiyatları, seçtiğiniz davetiyeye, kağıdının cinsine, adedine ve aksesuar çeşidine göre farklılık gösterecektir.


Yani ne kadar detaylı bir davetiye seçerseniz ödeyeceğiniz fiyat o kadar fazla olacaktır. Tabi pahalı bir davetiye seçmeniz kaliteli bir davetiye seçtiğiniz anlamına da gelmiyor. Öncelikle ürün özelliklerinden detayları ve kalitesini araştırmalısınız.


Örneğin Orkide düğün davetiyesi fiyat aralığı klasik davetiye için 0.37 kuruş ile 2.5 TL arasında değişebilir. Yani siz 1.10TL lik bir davetiyeden 200 adet almak isterseniz ayırmanız gereken bütçe 220 TL olacaktır. Bir çok firma bunun için sizden artı baskı parası da isteyecektir bu fiyat 240TL - 250TL aralığına kadar çıkabilecektir.


Unutmamanız gereken bir konu ise davetiye adedi arttıkça birim fiyatı düşecektir. Artık davetiye bütçenizi ayırdığınıza göre, bundan sonraki adım olan davetiye göndermenin inceliklerini öğrenmelisiniz.


Orkide VIP Davetiye fiyatlarını ve özelliklerini internet sitemizden inceleyebilirsiniz.


Düğün davetiyesi kategorilerinde Orkide VIP Davetiye en uygun fiyatlarla sizlere sunuyor.


Sizde düğün davetiyesi için Orkide VIP Davetiye katagorimize göz atın uygun fiyatları bulun ve hayalinizdeki davetiye tasarımını yaptırın.


Siz hayal edin biz tasarlayalım,


Kizevinazevi.com olarak mutluluklar dileriz.

En Çok Satanlar

Yukarı