Top Banner

Kına Davetiyesi

Kına geceleri toplumumuzun en eski geleneklerinden biridir ve hemen hemen evlenen çiftlerin %92’lik büyük bir kısmı da kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmektedir. Tabi bu da beraberinde Kına davetiyesi gibi günün anlam ve önemini niteleyen ileriki yıl

Kına Davetiyesi

Kına geceleri toplumumuzun en eski geleneklerinden biridir ve hemen hemen evlenen çiftlerin %92’lik büyük bir kısmı da kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmektedir. Tabi bu da beraberinde Kına davetiyesi gibi günün anlam ve önemini niteleyen ileriki yıllarda güzel bir hatıra örneği taşıması için özenle ve dikkatle seçilmesi gereken bir hadiseyi getirmektedir. Bir Kına davetiyesi seçmek çoğu zaman kolay bir iş gibi gözükse de aslında göründüğünden daha meşakkatli bir iştir. Çünkü kına gecelerinin kendilerine özgü bir konsepti vardır ve bu konsept neticesinde o gün gösterime amaçlanan her şeyin konsepte uygun olması gerekmektedir. Örneğin geleneksel bir kına gecesinde yapılacak etkinlikler post modern bir kına davetiyesi ile hiç uyumlu gözükmeyeceğinden birçok müşterimiz daha çok geleneksel tasarımlar ile hazırlanmış davetiyeleri seçmektedir, fakat tabi ki bu konuda söz kına sahibine düşmektedir, bu noktada altını çizmek istediğimiz şey; genellikle, geleneksel bir kına gecesi planlanıyorsa geleneksel tasarımlarla hazırlanmış davetiyelerimiz, modern bir kına gecesi planlanıyorsa modern veya türevi davetiyelerimizin tercih edildiğidir. Bizler firma olarak siz değerli müşterilerimizin her zaman istek ve taleplerine profesyonel ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek için buradayız ve firmamızdan istediğiniz her türlü davet kartı modelini oldukça kısa bir sürede kullanımınıza hazır hale getirmekteyiz.

Sizler için hazırladığımız geniş bir model kataloğumuz bulunmaktadır ve bu kataloğumuzda bulunan davetiyelerin her biri, alanında uzman kişilerce hazırlanmıştır ve dolayısı ile ince bir işçilik ve estetik bir sanat kaygısı ile perçinlenmiştir. Geniş ürün kataloğumuz sayesinde siz değerli müşterilerimizin aklında olan davetiye modellerinin dışında da bir çok davetiyeye göz atabilmesini sağlamaktayız. Model skalamızın geniş olması ve isteğiniz doğrultusunda daha da artabilecek olması yine siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek için sunduğumuz bir hizmettir. Bizler için mühim olan şey siz değerli müşterilerimizin özel günlerinde yaşadıkları mutluluklara ortak olarak davetiye hazırlama açıdan organizasyonlarınıza profesyonel destekler sunmaktır. Firmamızı tercih ettiğinizde seçtiğiniz kına davetiyesinin ne kadar anlamlı ve önemli olduğunu ilerleyen yıllarda hatıra olarak sakladığınızda daha da iyi anlayacaksınız. 

Bir cevap yazın