Top Banner

Kına Davetiyesi Modelleri

Alanında uzman ve yetenekli tasarımcı kadromuz ile siz değerli müşterilerimize kına geceleriniz için kaliteli ve profesyonel işçilikle hazırlanmış şık kına davetiyesi modelleri geliştirmekteyiz.

Kına Davetiyesi Modelleri

Alanında uzman ve yetenekli tasarımcı kadromuz ile siz değerli müşterilerimize kına geceleriniz için kaliteli ve profesyonel işçilikle hazırlanmış şık kına davetiyesi modelleri geliştirmekteyiz. Kına gecenizi özel kılan her ne var ise bunlardan biri de hiç şüphesiz ki firmamızın siz değerli müşterilerimiz için sunduğu kına davetiyesi modelleri arasından seçeceğiniz bir davetiye modeli olacaktır. Çünkü firmamız bu alanda hizmet verdiği ilk andan bugüne dek her zaman müşteri memnuniyetini ilk sırada tutmayı kendisine bir amaç olarak belirlemiş ve çalışmalarını da bu bağlam üzerinden gerçekleştirmiştir. Dolayısı ile kına davetiyesi modelleri söz konusu olduğunda firmamız her şeyden önce içinize sinen bir modeli size sunana kadar daima çalışma halinde olacaktır. Firmamızın kaliteli ve profesyonel bir firma olabilmesinin altında yatan temel şeyler de zaten sürekli müşteri memnuniyeti için çalışmak ve kaliteli, şık tasarımlar ile davet kataloğumuzu zenginleştirmektir.

Kına davetiyelerimizin fiyatları seçeceğiniz davetin tasarımına ve malzeme kalitesine göre değişkenlik gösterecektir, bu bağlamda kına davetiyesi modelleri için elimizde bulunan tüm davetiyelerin fiyatları birbirlerinden farklıdır. Bütçenize en uygun veya kalite standartlarınıza en uygun modeli seçebilmek için web sitemizde yer alan kataloğumuzu inceleyebilirsiniz bunun yanı sıra özel bir tasarım yaptırmak, özel bir baskı veya font ile bir kına davetiyesi oluşturmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek, davetiye için yaptırmak istediğiniz tasarımın teknik olarak mümkün olup olmayacağını sorarak gerekli bilgilendirmeleri almanız gerekmektedir, bu bağlamda özel davetiye tasarımlarınız için de fiyatlandırmaların yine tasarım işçiliğine ve malzeme kalitesine, türüne göre değişeceğini de unutmamanız gerekir. Kına gecesine davet ettiğiniz kişiler için yaptıracağınız bazı davetiyeler için de ayrıca firmamız ile iletişime geçerek bir tasarım kataloğu istemenizde fayda var, çünkü sizin aklınızdaki tasarıma en yakın ve en uygun tasarımdaki kına davetiyesini geniş davetiye kataloğumuz içerisinde bulmanız oldukça mümkündür, fakat eğer yine de bulamadıysanız özel bir tasarım yaptırmak için de firmamızla iletişim halinde kalabilirsiniz.
Siz ve sevdikleriniz için kına gecenizin bir hatıra örneğini taşıyan davetiyeler için web sitemizden veya iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın