Kına Davetiyesi

Kınanıza az kaldı ve artık davetiyenizi seçmeniz gerekiyor. Kına davetiyesi seçim süreci ne kadar eğlenceli gibi görünsede bir o kadar da zordur.

Kına davetiyenizi nasıl seçeceğiniz, hangi renk kına davetiyesi seçeceğiniz, nasıl bir konsept belirleyeceğiniz ve kına davetiyenizin üzerindeki bilgileri nasıl yazacağınızı belirlemediyseniz biraz zorlanabilirsiniz.


Kız Evi Naz Evi olarak bu konuların hepsinde tecrübeli personelimizle sizlere destek oluyoruz.


Artık kına davetiyesi seçmek çok kolay, sitemize üye olduktan sonra beğendiğiniz kına davetiyesini beğendiklerim butonu ile seçerek. beğendiğim ürünler sayfasından hızlı bir şekilde ulaşabilir ve diğer beğendiğiniz kına davetiyeleri ile çok daha kolay şekilde karşılaştırabilirsiniz.


Kına davetiyenizin yazıları da size aittir. Modeli beğendikten sonra kına yeri, tarihi ve saatini belirleyip davetiye yapımına başlanmalıdır. Kına davetiyesi kına gününden yaklaşık 4 ay önce karar verilmelidir. Kına gününe 1 ay kala dağıtıma başlanılabilir.


Kına organizasyonunuza uygun her türlü kına davetiyesini sitemizden bulabilirsiniz. Konseptinize uygun bir davetiye seçerek hoş bir görünüm sağlayabilirsiniz.


Sitemize eklenen renk paneli ile kına davetiyesini renk ile de seçebilirsiniz. Örneği sarı renkli bir kına davetiyesi arıyorsanız sarı kutucuğa tıklarsanız bütün sarı renkli davetiyeler karşınıza gelecektir. Kategori içinden istediğiniz renk kına davetiyesini seçebilirsiniz.


Kizevinazevi.com olarak size uygun en iyi davetiyeyi belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Eşsiz tasarıma ve kolay kullanıma sahip kizevinazevi.com sizlerin önerileriyle hazırlanmış olup, Türkiye’de kullanımı ve ürün bulması en kolay sitelerden biridir. Her geçen gün sizin için yenilenmektedir.


Sizde kına davetiyesi arıyorsanız mutlaka sitemizde vakit geçirmelisiniz. En son davetiye modelleriniz, vintage kişiye özel davetiyeleri, retro davetiyeleri sitemizde rahatlıkla bulabilir uygun fiyatlardan yararlanabilir ve iletişim hattımızdan gerekli bilgileri çok kısa zamanda alabilirsiniz.


Bir Albufırsatı şirketi olan Kız Evi Naz Evi'nde davetiye seçmek ve istediğiniz davetiyeyi yaptırmak çok kolay ve avantajlı.

Siz hayal edin biz tasarlayalım,
Kizevinazevi.com.


Yukarı