Top Banner

Düğün Davetiyesi Seçerken Bunlara Dikkat

Yaşamımızı birleştirmeye karar verdiğimiz kişiyi bulduğumuzda bu mutlu anımızı sevdiklerimizle paylaşmak isteriz.düğün davetiyesinin önemi işte tam da burada başlar.Mutluluklar paylaştıkça çoğalır sözünün boşuna denmemiş olduğunu bu özel zamanlar bize birkez daha kanıtlamış olur.
Düğün davetiyesi seçimi anına gelindiğinde evlilik heyecanı iyice sarmış olur çiftleri, düğün davetiyesi seçiminiz sizi yansıtmalı.
Düğün davetiyesi düğünün yapılacağı konseptte , mekana ve en önemlisi size uygun olmalı, dostlarınıza sevdiklerinize ulaştığında sizin imzanızı taşımalı.
Örneğin ; Bir kır düğünü yapıyorsunuz. Düğün davetiyesinde kullanılan renklerle ve görsellerle baharı , yeşili , ve çiçekleri vurgulaya bilirsiniz.
Düğün davetiyesi seçimi yaparken kağıt seçimi, kağıdın kalınlığı, yazı tipi seçimi, iç yazı hepsi sizin seçimlerinizle oluşmalı.

Düğün davetiyesi adeti de önemle belirlenmesi gereken bir konudur. Adeti belirlerken listenizi tam belirlemeli ve kişi sayısını netleştirmiş olmalısınız. Her türlü opsiyonu ve o koşuşturmada atlanma ihtimali olan kişileri de hesaplayarak %10 fazla almalısınız.
Düğün davetiyesi fiyatlarına gelince her pahalı davetiye güzeldir düşüncesini taşımamalı hem bütçenize uygun hemde özel ve kaliteli davetiye seçimi yapmalısınız.
Dilerseniz düğün davetiyesini standart modeller dışında kendi özel anlarınızdan karelerin yer aldığı istediğiniz renk ve boyutta tamamen size özel sevdikleriniz ve kendiniz için harika bir hatıra ya da dönüştürebilirsiniz.
Düğün davetiyesi seçerken bu bilgileri dikkate alarak seçim yapmanızı önerir, mutluluklar dileriz.
Kizevinazevi.com olarak binlerce çiftin heyecanını paylaşıp, mutluluğuna ortak olduğumuzdan dolayı gurur duyuyoruz.

Bir cevap yazın