Düğün Davetiyesi

Düğün hazırlıklarını tamamlamak üzeresiniz. Düğün tarihinizi aldınız mekanınızı ayarladınız ve geriye düğün davetiyenizi seçmek kaldı ve düğün davetiyesi seçmek için araştırmalara başladınız bile.

Düğün davetiyenizi seçerken karşınıza yüzlerce davetiye seçeneği çıkacaktır. Siz bu davetiyeler arasında muhtemelen kaybolup gideceksiniz ve sizi anlatan konseptinize uygun düğün davetiyesini seçmekte zorlanacaksınız.


Düğün davetiyenizi seçerken seçiminize etki edecek faktörler; davetiyenin fiyatı, davetiyenin konsepti, davetiyenin adeti ve davetiyenin sunumu olacaktır.


Öncelikle bütçenize uygun olan davetiyelere bakabilirsiniz. Davetiye fiyatları değişiklik göstermektedir. Örneğin uygun bir düğün davetiyesinin 100 adeti 30 - 40 TL den başlar ve bu fiyat 100 Adeti 500 - 600 TL lere kadar devam eder. Sizde ilk önce size kaç adet düğün davetiyesi gerektiğini sonra bütçenizi ayarlamalısınız.

Örneğin 400 kişilik düğün salonu kiraladınız ve 300 adet düğün davetiyesi almayı planlıyorsunuz ve bütçenizde 300 TL civarında. (Burada dikkat etmemiz gereken durum kiraladığımız salonun kapasitesi ve dağıtım yapacağımız yakınlarımızın sayısı) 100 Adeti 100 TL olan davetiyelerden 300 Adet alıp 300 TL'ye davetiyenizi alabilirsiniz.

Fiyat konusunda az çok kafanızda bir şeyler oluşmuştur. Konsept seçimi de sizi zorlayabilir. Örneğin kış düğünü yapıyorsanız düğün davetiyenizi kış konseptinde, yaz düğünü yapıyorsanız yaz konseptinde, ilkbahar düğünü yapıyorsanız yine ilkbahar konseptinde seçebilirsiniz.

Kır düğünümü yapacaksınız düğün davetiyenizde kır çiçekli bir deseni tercih edebilirsiniz. Davetiyelerin en çok dikkat çekeni konseptidir. Yaz düğününde sonbahar yapraklı bir davetiye çok hoş olmayacaktır.

Düğün davetiyenizi salon konseptine göre de ayarlayabilirsiniz. Örneğin düğün salonunuzda mor desenler ağırlıklı ise mor renk düğün davetiyesi, pembe veya mavi desenler ağırlıklı ise yine bu renklerde bir düğün davetiyesi seçebilirsiniz.

Düğün davetiyenizin yanında düğün kartı, yemek kartı, karşılama panosu gibi özel ürünleride aynı konseptte yaptırabilirsiniz.


İnternet sitemizi sizin daha kolay davetiye seçimi yapabilmeniz için tasarladık, artık düğün davetiyesi seçmek çok kolay, sitemize üye olduktan sonra beğendiğiniz düğün davetiyesini beğendiklerim butonu ile seçerek. beğendiğim ürünler kategorisinden hızlı bir şekilde ulaşabilir ve diğer beğendiğiniz düğün davetiyeleri ile çok daha kolay şekilde karşılaştırabilirsiniz.


Sitemize eklenen renk paneli ile düğün davetiyesini renk ile de seçebilirsiniz. Örneği mor renkli bir düğün davetiyesi arıyorsanız mor kutucuğa tıklarsanız bütün mor renkli düğün davetiyeleri karşınıza gelecektir. Katagori içinden istediğiniz renk düğün davetiyesini seçebilirsiniz.


Rahat bir düğün davetiyesi seçebilmeniz için eşsiz tasarıma ve kolay kullanıma sahip kizevinazevi.com sizlerin önerileriyle hazırlanmış olup, Türkiye’de kullanımı ve ürün bulması en kolay sitelerden biridir. Her geçen gün sizin için yenilenmektedir.


Onlarca davetiye kategorisinde kaybolmayın! binlerce ürün çeşidi ve uygun fiyatlarıyla davetiye markaları Kız Evi Naz Evi'yle sadece bir tık uzağınızda.


Kizevinazevi.com ailesi olarak mutluluklar dileriz.

En Çok Satanlar


Yukarı