Butiqline 1174 (#7713)

Stok Durumu : Var

Butiqline 1174 fiyatı 100 Adet Düğün Davetiyesi içindir. Türkiye için geçerli perakende satış fiyatıdır. Düğün Davetiyesi seçiminizi yaptıktan sonra bizimle iletişime geçiniz. Davetiye bilgilerinize göre tasarımı hazırlayıp, onayınızdan sonra ürünü baskıya giriyoruz.
Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. Devamı...

198 TL
Ürünü satın almak için Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. Geçerli ürün bilgilerini bildirerek (Butiqline 1174) müşteri hizmetlerimizden yardım alabilirsiniz.
Whatsapp : 0 (506) 488 91 42

Butiqline 1174 fiyatı 100 Adet düğün davetiyesi içindir. Türkiye için geçerli perakende satış fiyatıdır.

Davetiye Zarfı: Davetiye görseli üzerinde görünen zarf fiyata dahildir.
Davetiye İçeriği: Davetiye aksesuarları ve kutusu fiyata dahildir. 1 kutu davetiye 100 Adettir.
Baskı Türü: Tek renk baskı
Davetiye Baskısı: Davetiye baskısı fiyata dahil değildir. 500 Adet davetiyeye kadar baskı ücretimiz 20 TL’dir. 500 Adetin üzerindeki ürünlerden BASKI ÜCRETİ ALINMAZ.

Davetiye Hazırlanışı

 • Beğendiğiniz Butiqline 1174 modelini 0 506 488 91 42 no’lu telefonla whatsapp dan ulaşarak yollayabilirsiniz veya info@kizevinazevi.com adresine mail atabilirsiniz.
 • Beğendiğiniz ürünü ve davetiye üzerindeki bilgileri gönderdiğinizde (İsimler – Aile isimleri – Tarih – Saat – Yer – Adres bilgileri) temsilcimiz sizinle görüşüp beğendiğiniz modeli sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlayarak onay için tekrar size gönderecek. Sizin onayınızdan sonra ürün baskı süresi başlayacak.
 • Onayınızla birlikte davetiyeleriniz baskı işlemine alınır ve baskısı yapılıp size gönderilir.
 • Butiqline 1174 baskısı isteğiniz doğrultusunda hazırlanır, baskı kısmındaki yazıları ve yazı karakterlerini tamamen siz belirlersiniz.
 • Butiqline 1174 ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Firmamızdan doğacak problemler tarafımızdan en kısa zamanda çözüme ulaştırılır.

Nerede Kullanılır?

 • Düğün Davetiyesi
 • Kına Davetiyesi
 • Nikah Davetiyesi
 • Nişan Davetiyesi

Ek bilgiler

 • Davetiye fiyatları 100 Adet İçindir. 100 Adet üzeri fiyatlar için lütfen iletişime geçiniz.
 • Davetiye baskılarımız fiyata dahil değildir.
 • Davetiyelerimiz tek yön baskılıdır.
 • Bütün davetiyelerimizde zarf mevcuttur.
 • Davetli isimleri tarafınızca yazılır.

Not: Davetiyelere aksesuar takılması, davetiyelerin katlanması ve zarfın içerisine konulması müşteriye aittir.

Gerekli Bilgiler:

Düğün davetiyenizi kaç adet yaptıracağınızı belirlerken lütfen davetli sayınızı ve tuttuğunuz mekanın kapasitesini dikkate alınız. Örneğin 500 Kişilik bir salon tuttunuz çevrenize göre ortalama 300 – 400 arasında davetiye dağıtmanız gerekecektir. Her bir davetiye için 1.5 kişi gelecekmiş gibi hesap yapabilirsiniz.

Ekstra yemekli eğlence yapacaklar düğün davetiyelerinin yanına davetli sayısı kadar yemek kartı yaptırabilir. Bütün misafirlerini yemekli organizasyona çağıramayacak müşterilerimiz sadece çağıracaklarına bu kartları davetiyenin yanında verebilirler. Örneğin 200 kişilik yemekli bir organizasyon düşünüyorsunuz 200 Adet yemek kartı yaptırmanızda fayda var. Yemek kartının üzerine Lütfen katılım durumunuzu şu tarihe kadar aşağıdaki iletişim numaralarına bildiriniz diye not ekleyip gelecek veya gelmeyecek kişiler için daha iyi bir organizasyon yapabilirsiniz. Düğününüze veya nikahınıza davet ettiğiniz her

Düğün davetiyenizle Kına davetiyenizi aynı anda kullanacaksanız yani düğüne çağırdığınız her insanı kınayada çağıracaksanız düğün davetiyenize kına bilgilerinizi saat tarih vs de yazabilirsiniz. Kınaya davet edeceğiniz herkesi düğüne davet etmeyecekseniz kına içinde ayrı bir davetiye veya düğün davetiyenizin yanında kına kartı yaptırabilirsiniz.

Ürün Stok Kodu (SKU):

Kategoriler


En Çok Satanlar

Yukarı Destek ve sipariş için tıklayın.